zebra perde kartelası

Zebra Perde

Zebra Perde farklı renk ve desen tasarımları ile günümüzde en çok tercih edilen perde türü olmuştur.
Kullanım açısından hem pratik hem de şık görünümü nedeni ile zebra perde evlerimizde, ofislerimizde, okul ve hastanelerde çoğunlukla tercih ediliyor.

Zebra Perde nin kullanımı çok kolay olmakla beraber farklı açılar ile de kullanım tarzı yaratıyor.Zebra Perde açık kullanıldığında tül, kapalı kullanıldığında ise güneşlik görevini görüyor. Zebra perdenin tasarımı kullanım açısından Stor Perde ile benzer nitelikler taşır ve çalışma sistemleri aynıdır.

Zebra Perdenin tasarımı sık dokuma kumaşlar ile tül kumaşların farklı desen ve renk çeşitleri ile bir araya getirilmesinden oluşmuştur. Bu da pencerelerimize çok güzel ve hoş bir görünüm kazandırmıştır.

Zebra Perde desen ve renklerimiz aşağıda verilmiştir. Dilediğiniz perde modeli için bizimle iletişime geçebilirsiniz, Müşteri temsilcilerimiz size en doğru seçimler için yol gösterecektir.

Zebra Perde

Perde dünyasının en renkli kahramanlarından bir tanesi olan zebra perde, renkli tasarımı ve dinamik görüntüsü ile de bunu fazlasıyla hak ediyor. Eski tip beyaz ve klasik perde modelleri artık tercih edilmiyor ve görsel olarak bizlere bir şey anlam ifade etmediği için de bunun olması gayet normal diye düşünüyoruz. Sizler de klasiklerden sıkıldıysanız ve daha modern bir yapılanma ile farklı modellere yönelmek istiyorsanız eğer zebra perde modelleri gayet doğru tercih olacaktır diye düşünüyorum. Montajı da gayet kolay olan ve monte edildikten sonra şık duruşu ile de yaşam alanlarınıza çok farklı bir hava katan bu özel modelleri sizler de Kaya Stor ayrıcalığı ile inceleme altına alabilir ve dilerseniz alış verişlerinizi de sitemiz üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

Stor perde kategorisinde inceleyebileceğimiz ve özellikle hanımların çok daha fazla tercih ettiği bu özel perde modellerinin en büyük artılarından bir tanesi de özel bir mekanizmaya sahip olmasıdır. Bu mekanizma ile birlikte kullanımı daha kolay hale getiriyor ve yönetimi de çok daha kusursuz noktaya taşıyor. Kendine has tavrı ve enine çizgiler sayesinde bu ismi almıştır ve ismini de en iyi şekilde yansıtmaktadır. Sizler de görsel olarak daha şık olan bu modeller sayesinde yaşam alanlarınıza renk katabiliyor ve uzun ömürlü ürün gruplarına sahip olabiliyorsunuz. Doğru kullanım ile birlikte yıllarca kullanabileceğiniz dayanıklı perde modelleridir ve her geçen gün yeni bir tasarım ile de alternatiflere yer açan bu modeli sitemizde bulabilirsiniz.

Zebra Perde Montaj İşlemleri

Korniş üzerine uygun aparat ile kısa sürede monte edilen ve bu alan perdelerin takılması ile kullanıma hazır ola perde modelleridir. Usta çağırmak ya da bunun için hizmet almaya gerek yok çünkü bireysel olarak da müdahale edebilir ve perdelerinizi kolayca takabilirsiniz. Ek olarak yerini beğendiğinizde de dilediğiniz an çıkarabiliyor ve farklı bir alana da monte edebiliyorsunuz. Kullanım süredir gayet uzun olan ve montajı da gayet basit olan bu özel perde modellerini sizler de kendiniz takabilirsiniz ve emin olun dakikalarınızı da almayacaktır. Perdenin nasıl takılacağı ile ilgili sosyal mecralarda da çok fazla bilgi ve video yer alıyor, en azından amatör bir çalışma yapacaksanız bu adresler üzerinden de yola çıkarak bilgi alabilirsiniz. Montaj işleminden sonra düzenli olarak bakım hizmeti yapmanızı da tavsiye ediyoruz ve bu bakım ile birlikte daha uzun ömürlü perdeler de sizleri bekliyor olacaktır.

Zebra Perde Bakımı Nasıl Olmalıdır?

zebra perde bakımı, klasik perde modellerine göre çok daha farklı yapılıyor ve ne yazık ki klasik perdelerden çok farklı bir yapıya sahip oldukları için de makineye atma ya da elde yıkama gibi bir durum söz konusu hale gelmiyor. Buharlı pres ile ya da ıslak bez ile düzenli olarak bakım yapmanız yeterli olacaktır. Temizlik bezini ılık suya batırıp üzerinden hafif geçmeniz de bakım için yeterli olacaktır. Mekanizma için de özel bir temizleme çalışması karşınıza çıkıyor ve özel bir yağ ile bu sistemi temizleyerek daha kolay kullanımı ve daha uzun ömürlü kullanımı sizler de sağlayabilirsiniz. Kaya Stor olarak bu konuda sizlere daha detaylı bilgi vermek isterdik ancak ne yazık ki uygulamalı bir çalışma olmadığı sürece askıda kalabiliyor, bu yüzden yine videolar aracılığı ile daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Ürünlerinizi satın aldıktan ve monte ettikten sonra sizler de bakımın ne kadar kolay olduğunu zaten daha iyi anlayacaksınız.

Modernizmin Temsilcisi Zebra Perdeler

İddialı bir başlık olabilir ancak emin olun klasik perde modellerine göre her zaman için bir adım öndedir ve görsel olarak da sizleri fazlasıyla tatmin edecektir. Görselliğin yanı sıra kullanım ömrü bakımından da klasik modellere göre daha etkili ve daha kaliteli olan bu ürün grupları, uygun fiyatları ile de yüzlerinizi güldürmeyi başaracaktır. Birkaç senedir sektörün de en popüler ürünleri arasında yer almayı başaran ve özellikle hanımlar tarafından daha fazla tercih edilen bu perde modelleri, renk konusunda da çok sayıda alternatif sunuyor ve bu sayede karar vermek de daha kolay hale geliyor. zebra perde tercihlerinizi daha kaliteli bir şekilde yapmak ve alış verişler için daha doğru adım atmak isterseniz eğer sitemizi kullanabilirsiniz. Sitemizde yer alan iletişim numaraları üzerinden haftanın her günü bizlere ulaşabilir ve sorularınızı da bu numara üzerinden yetkili isimlere iletebilirsiniz. Kaya Stor olarak fiyatlar konusunda da sizlerin yanında yer alıyor ve daha uygun rakamlar ile piyasanın biraz daha altına indirgemeye özen gösteriyoruz. An itibarıyla sektörün en çok ziyaret ve tercih edilen siteleri arasında yer alıyoruz ve gösterdiğiniz bu ilgiye en iyi şekilde layık olmak adına da daha kaliteli ürün grupları ve çalışmalar ile de sizleri selamlıyoruz.

Zebra perde ve çok daha fazlasına yer veren sitemiz, geniş ürün yelpazesi ve sektörün en uygun fiyatları ile de büyülemeye devam ediyor. Perde tercihlerinizi yaparken diğer yandan aksesuar tercihlerinizi de yapabilir ve yaşam alanlarınızı daha şık bir şekilde dekore etmek adına bilgi alabilirsiniz. Dekorasyon çalışmalarının göz bebeği olmayı başaran zebra perde modelleri ve çok daha fazlasını kaliteli bir sunum ile bulabileceğiniz sitemiz, kaliteye değer veren ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir sitedir. Online alış verişin en güvenilir adresleri arasında yer alıyoruz ve perdeler ile birlikte dekorasyon çalışmalarında ihtiyacınız olan çok sayıda ürün grubunu da yine online olarak bu adr5es üzerinden sizlerin huzuruna çıkarmaya hız kesmeden devam ediyoruz.