zebra perde kartelası

Tül Stor Perde

Tül Stor Perde modelleri çift mekanizmalı güneşlik ve tül olarak iki katlı olarak tasarlanmıştır. Ön kısmı tül, arka kısmı güneşlik olan stor perde iki farklı kullanımı ve tasarımı açısından mekanlarınıza ayrı bir güzellik katmaktadır. istenildiği takdirde hem stor perde hem de tül perde olarak kullanılan pratik bir perde modelidir.

Tül Stor Perde modellerinde farklı renk ve desen örneklerimiz için bize ulaşabilirsiniz.

Tül Stor Perde

: Stor perde kategorisi altında yerini alan ve yeni sezonda da geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi çok fazla tercih edilen tül stor perde, kedine has karakteri ve şık duruşu ile aslında çok özel bir aksesuar olarak da yaşam alanlarımızı renklendirmeye devam ediyor. Bu renkliliğe sizler de ayak uydurabilir ve perde detayları ile birlikte çok daha dinamik ve çok daha ilgi çekici alanlar yaratabilirsiniz. Tül yapısının yanı sıra kalın fon plan olarak da tercih edilebilecek bir karaktere sahiptir ve dilerseniz güneşlik olarak da yaşam alanlarınıza dahil edebilirsiniz. Az sonra bu perde modellerinin çalışma sisteminden bahsedeceğiz ancak klasik Stor perdelerden ekstra bir artısı olmadığını da belirtmek gerekiyor, yani sistemsel olarak aynı mekanik yapıya sahiptirler. İnce kumaş ve kalın kumaş olarak ikiye ayrılan bu özel modeller, daha çok genç bir yaşam alanı elde etmek ve kullanımı da daha kolay hale getirmek adına tercih edilir. Tül stor perde üzerine ekstra bir tercih yapmanıza gerek yok çünkü normal bir perde gibi sizlere hizmet edecek yapıya sahiptir ve bu yapı sayesinde bir taşla iki kuş vurmanıza da yardımcı olacaktır.

Tül Stor Perdeler İle Daha Renkli Yaşam Alanları

: Renk ve model konusunda çok daha fazla alternatife sahip olan ve bu alternatiflerin arasında daha canlı renklerin yer aldığı tül stor perde modelleri, her geçen gün yeni bir renk ve yeni bir model ile mağazalarda yerini almaya devam ediyor. Dekorasyon çalışmalarında da çok fazla tercih edilen modellerdir çünkü hem işlevsel bir yapıya sahiptir, hem de daha modern bir çizgiye sahiptir, bu yüzden birçok tasarımcının da tavsiyeler arasında yer almaktadır. Üst kısımda yer alan demir ya da plastik boru üzerinden sarkıtılan perdenin, sistemsel bir mekanizma ile daha kolay kontrolü sağlanır ve bu da kullanım kolaylığını sizinle buluşturur. Klasik perde modellerine göre daha etkili bir karaktere sahiptir ve az önce de belirttiğimiz gibi renk alternatifleri konusunda da sektörün en geniş renk arşivine ve yelpazesine sahip olan modeldir. Tül stor perde, mobilya gruplarınız ile de en iyi şekilde uyum sağlayacak dinamik bir yapıya sahip ancak bu ürünlerin en çok tercih edilmesinin sebebi bize göre işlevsel bir yapıya sahip oluşudur. Görsel, kullanım kolaylığı ve şık tasarımı ile hanımların beğenisini kazanan bu modelleri sizler de Kaya Stor güvencesi ile yaşam alanlarınıza dahil edebilir ve yaşam alanlarınızı çok daha kusursuz bir noktaya taşıyabilirsiniz. Yine sitemizde yer alan fiyat bilgileri üzerinden de bu modellerin ne kadar uygun rakamlara sahip olduğunu inceleyebilir ve çok düşük bir bütçe ile yaşam alanlarınıza katabilirsiniz.

Tül Stor Perde Çalışma Sistemi

: Klasik perde modellerine göre teknolojinin de yardımı ile bir adım öne çıkmayı başaran tül stor perde modelleri, her geçen gün daha alternatif bir çalışma ile daha fazla insan ulaşmayı başarıyor ve kusursuz görüntüsü ile de yaşam alanlarınızda harikalar yaratmanıza yardımcı oluyor. Üst kısımda yer alan demir ya da plastik bir destek alanına bağlı olan perdeleriniz, kumanda ya da el yordamı ile hükmedebileceğiniz bir yönetme panelini de sizlere sunuyor ve bu panel sayesinde Güneş ışınlarına dilediğiniz gibi hükmedebiliyor ve ayarlamaları yapabiliyorsunuz. Aslında stor perdelere ismini veren bu sistemdir ve yakın zamanda farklı perde modellerine de en iyi şekilde uygulanması planlanan bir sistem diyebiliriz. Zebra perde modelleri ile benzer bir sisteme sahiptir ancak yapı olarak farklı oldukları için o modelleri de farklı bir makalede inceleyelim istiyoruz.

Tül Stor Perde Kullanım Alanları

: Ofislerinizde, salonlarınızda, misafir odalarınızda, mutfaklarınız ve hatta banyolarınızda bile kullanabileceğiniz, geniş bir kullanım yelpazesine sahip olan özel modellerdir. tül stor perde ile birlikte yaşam alanlarınızı daha gösterişli bir yapıya kavuşturmak söz konusudur ancak bu aşmada mobilya gruplarınız ile yakalayacağı uyuma da dikkat etmeniz gerekiyor, aksi takdirde ortaya daha absürt bir görüntü çıkabilir ve bu da sizleri rahatsız edebilir. Boyut olarak çok büyük bir yapı karşımıza çıkmıyor ve genellikle daha narin, daha küçük bir boyut ile görsel olarak da şirin bir duruş sergiliyor. Zebra perde modelleri ile birlikte sektöre kısa sürede damga vurmayı başaran ve özellikle hanımların bir hayli ilgisini çekmeyi başaran bu modelleri, sitemiz üzerinden sizler de satın alabilir ve yaşam alanlarınıza hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. Kullanım alanı konusunda sizleri kısıtlamak istemiyoruz çünkü her alan için uygun perde modeli mevcut ve zaten tül stor perde, her konuda alternatif sunumları ile de en büyük yardımcılarınızdan biri olmayı başarıyor. Genellikle ince kumaş yapısına sahip olan ve daha çok fon şeklinde kullanılan modeller tercih ediliyor ancak isteğinize bağlı olarak kalın kumaş yapıları da üretici firmalar tarafından sizlere sunuluyor ve yine Kaya Stor ayrıcalığı ile sitemizdeki yerini de almış durumda. Genç odalarında da çok fazla tercih edilen ve buna uygun desenler ile birlikte dinamik yapısını da her daim koruyan modeller, çok uygun fiyatları ile de maddi anlamda sizlerin yanında yer almayı başarıyor. Düşük bir bütçe ile yaşam alanlarınızın tamamına bu ürün gruplarını dahil edebilir ve sizler de daha özgün tercihlerde bulunabilirsiniz. Sitemizde yer alan ürünler için online destek alabilir ya da direkt olarak site üzerinde verilen iletişim numarası aracılığı ile sizler de yetkili isimlerden bilgi alabilirsiniz. tül stor perde ve çok daha fazlasının, en uygun fiyatlar ile sizlere sunulduğu bir platform olmaya gayret gösteriyoruz.