Hakkımızda

Kaya Stor Perde Sistemleri San.Tic.Ltd.Şti olarak 1996 yılından bugüne mekanik perde sistemleri üretimi yapmaktayız. Kalite ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan firmamız gün geçtikçe büyümeye ve piyasadaki bayi ağını güçlendirmeye hız kesmeden devam etmektedir.

26 yıllık tecrübe ile gelmiş olduğumuz bu noktada her zaman daha iyisini yapabileceğimizin bilinci ile, her an gelişen teknolojiyi ve yeni trendleri birleştirerek müşterilerimize en iyi hizmeti verebilme gayreti içerisindeyiz.
Müşterilerimize başta stor perde , zebra perde, plise perde, katlamalı mekanizma, alüminyum jaluzi perde, ahşap jaluzi perde, dikey perde olmak üzere bir çok dekoratif çözümler ve alternatifler sağlıyoruz.

Ürünlerimizde kullanmış olduğumuz tüm ham madde ve ekipmanlar, konusunda dünyada isim yapmış firmalardan ithal edilip, son teknoloji olan makinelerimizde konusunda tam deneyimli teknik kadromuzla işlenmekte ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Yılların birikim ve tecrübesini ürün ve hizmet kalitesine yansıtmayı ilke edinmiş olan Kaya Stor Perde Sistemleri olarak bu kaliteyi en üst seviyeye taşımak amacı ile 900m² kapalı alana kurulmuş olan tesisimizde siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.