zebra perde kartelası

Katlamalı Perde

Katlamalı Perde pratik kullanışlı perde çeşididir. Stor modelleri ile uygulanabilir.

Katlamalı Perde

Tül ya da güneşlik modeller üzerine de kusursuz bir şekilde uygulanabilen ve kullanışlı yapısı ile yaşam alanlarınıza da katkı sağlayacak olan katlamalı perde, uygun fiyatları ve alternatif modelleri ile de yüzlerinizi güldürmeyi başaracaktır diye düşünüyorum. Aslında stor perdelerin farklı bir modellemesi olarak karşımıza çıkıyor ancak mekanizma olarak benzer olsa da, görüntü olarak daha farklı bir yapıya sahiptir. Adından da anlaşılacağı üzere katlanarak yukarı ya da aşağıya iniyor yani stor perdelerinlerdeki gibi tamamen kapanan bir görüntüye sahip değildir. Bu mekanizma sayesinde artık insanlar yaşam alanlarında daha kullanışlı perde modellerini tercih eder oldu ve katlamalı perde bu modellerden ve ürün gruplarından bir tanesidir. Sizler de kusursuz bir görüntü elde etmek ve klasik perde modellerinden biraz olsun uzaklaşabilmek adına bu tür bir tercih yaparak daha modern ve daha etkileyici bir görüntü yaratabilirsiniz.
Ofislerinizde de tercih edebileceğiniz bir duruş ve karaktere sahiptir ve az önce de söylediğimiz gibi fiyatlar konusunda da sizleri çok fazla yormayacak bir modeldir. Mekanizma sayesinde üst doğru katladığınızda da şık bir duruş sergiliyor ve bu perdelerin de zaten en büyük özelliği budur. katlamalı perde modelleri konusunda sizlere daha geniş bir alternatif sunmak adına Kaya Stor olarak sektördeki markaları mercek altına almış bulunuyoruz ve yeni sezonda daha şık ürün grupları ile karşımıza çıkan markaların perde modellerini de raflarımıza yerleştiriyoruz.
Katlanan yapısı sayesinde alan daraltmayan da modellerdir ve daha da önemlisi küçük ve işlevsel yapısı ile temizlik konusunda da sizleri hiçbir şekilde zorlamıyor. Bu perdelerin en büyük özelliği temizlikte kolaylık sunması ve görsel olarak yaşam alanlarınıza değer katıyor olmasıdır. Klasik perde modellerini kullananlar daha iyi bilir, bu modellerin temizliği çok zahmetlidir ve günlerce kurumasını beklersiniz, bir de asma işlemleri vardır ki en zahmetli süreç de bu aşamada karşınıza çıkar. Klasik perde modellerinden uzaklaşmanın zamanı geldi çünkü insanlar daha modern yaşam alanlarını tercih ediyor ve uzun süre aynı mekanda vakit geçirdikleri için bu alanları da bir şekilde dekore etmek ve yenilemek istiyorlar. Sizler de daha kusursuz alanlar yaratmak ve dekorasyon çalışmaları il daha özgün bir tasarıma ulaşmak adına perdeler ile ilk adımı atabilirsiniz.

Uygun Fiyatlar Çağdaş Tasarım Perde Modelleri

katlamalı perde modelleri ile evlerinizi yenileyebilirsiniz. stor perdelerinlerin başlattığı bu yeni akım ile birlikte artık daha keyifli ve daha eğlenceli ortamlar sizleri bekliyor. Bir perde desteği ile bu nasıl yapılabilir diye düşünüyorsanız eğer sizler de online dünya üzerinden bu perdelerin yer aldığı yaşam alanlarını inceleyerek fikirlerinizi değiştirebilirsiniz. Kusursuz görüntüsü ile hanımların listelerinde her daim yer almayı başaran ve son dönemde bir adım daha öne çıkan bu özel perde modelleri ile tanışmanın zamanı geldi.
Mekanizma olarak stor perdelerden hiçbir farkları yok ancak görsellik olarak biraz daha özel bir yapıya sahip ve daha da önemlisi çok kullanışlı. Aşağı doğru açıldığında perde olarak hizmet veriyor, yukarı doğru çektiğinizde ise katlanarak sevimli bir hal alıyor. Perde dünyasında çok fazla tercih ediliyor ve az önce de söylediğimiz gibi hanımlar tarafından çok daha fazla tercih ediliyor. Eğer resmi bir kurumda çalışmıyorsanız ev daha dinamik bir ortam elde etmek istiyorsanız sizler de bu modellere yer verebilirsiniz. Yıkama ya da kurulama işlemlerinde de sizleri hiçbir şekilde yormayacak olan bir yapıya sahiptir ve bekar evleri için de uygun bir üründür. Kaya Stor ayrıcalığı ile dilerseniz sizler de siparişlerinizi verebilir ve aynı hafta içerisinde perdelerinize kavuşabilirsiniz.
Kaya Stor Farkı İle?
Katlamalı perde tercihlerinizi sizler de sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Piyasadaki rakamlara göre çok daha uygun bir satış tarzımız var ve rakamları incelediğiniz takdirde sizler de bunu daha net bir şekilde görebilirsiniz. Fiyatlarımızın yanı sıra kalite bazında da çok iyi işler yapıyoruz ve piyasadaki en iyi ürünleri sizinle paylaşıyoruz. Uzun ömürlü ve gerçekten kaliteli olduğuna inandığımız ürünleri ile siz değerli müşterilerimizi buluşturmaya devam ediyoruz. Sektörde çok fazla online perde satış sitesi var ancak farklı olmak bizim işimiz ve tek hedefimiz. Müşteri memnuniyetini kusursuz bir şekilde sağlamak ve bu memnuniyet doğrultusunda daha fazla insana ulaşmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

Katlamalı Perde Modelleri

Sektörün en güzel Katlamalı perde modelleri ile birlikte yaşam alanlarınıza renk katmaya devam ediyoruz. Uygun fiyat ve kaliteli üretim ile birlikte bu sektörde bulabileceğiniz en iyisini sizlere sunuyoruz. Perde modelleri ve çok daha fazlasının yer aldığı online mağazamız sayesinde sizler de daha kolay tercih yapabiliyor ve siparişlerinizi de tek bir tık ile verebiliyorsunuz.
Dekorasyon çalışmalarının en önemli detaylarından bir tanesi olan ve yaşam alanlarınızın da en şık aksesuarları arasında yer alan perdeler, sitemiz aracılığı ve firmamız farkı ile daha kusursuz bir şekilde karşınıza çıkıyor. Uzun süredir bu sektörde olan editör arkadaşlarımız ile sizler için özel bir platform yarattık ve bu platform sayesinde sizlere büyük kolaylıklar sunuyoruz. Sektördeki diğer firmalar ile bir kıyas yaparsanız, her konuda daha iyi olduğumuzu ve daha kusursuz ürünler ile karşınıza çıktığımızı sizler de fark edeceksiniz. Sipariş verme konusunda sıkıntı yaşarsanız eğer ya da firmamız hakkında merak ettikleriniz olursa, hiç vakit kaybetmeden sitede yer alan iletişim numaramız üzerinden yetkili isimlere ulaşabilir ve sormak istediğiniz tüm soruları da yetkili isimlere saniyeler içerisinde iletebilirsiniz. Canlı destek hattımız da haftanın her günü hizmet vermeye devam ediyor.