zebra perde kartelası

Stor Perde

Stor Perde günümüzde pratik olması sebebiyle günlük yaşamda yerini almaya hızla devam etmektedir. Bu sebeple Kaya Stor olarak biz Stor Perde modellerini günlük yaşama uyacak şekilde son moda renk ve desenleri ile üretmeye gayret gösteriyoruz. Stor Perdeleri evinizde, iş yerinizde, okul ve hastanelerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çeşitli renk ve desen örneklerimiz aşağıda verilmiştir.

Stor Perde düz sade ve uzun yıllarca tercih edilen stor perde şimdi baskılı ve desenli modelleriyle güneş alan odalarınıza güneşi engellemesi ve pratik oluşu sayesinde evinizde ofisinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Stor Perde

Lama profil ve plastik ya da demir çubuk ile askıda duran bir perde düşünün ve bu perdenin Stor Perde ile piyasayı kasıp kavuracağını hayal edin? Perde üreticileri bu hayallerinizi gerçekleştirmiş durumda ve an itibarıyla sektörün en çok tercih edilen perde modelleri arasında da yerini almış durumda. Stor Perde, kendine has mekanizması ile kullanımı kolay hale getiren ancak daha da önemlisi narin yapısı ve şık tavrı ile dikkatleri üzerine çekiyor olmasıdır. İnce kumaş yapısı sayesine daha kusursuz işlemeler de bu alana işlenebiliyor ve bu yüzden tasarım çalışmalarında da hiçbir şekilde sıkıntı yaratmayan özel bir modeldir. Kullanım alanı çok yaygındır ve Zebra Perde modeli ile de ofislere adım atmayı da başarmıştır. Evlerimizde kullanabileceğimiz gibi bu modelleri ofis ve çalışma alanlarımızda da kullanabiliyoruz. Güneş ışınlarını en iyi şekilde ayarlayabileceğiniz bir sistem sunuluyor aslında ve özellikle zebra modellerde bu çok daha kusursuz bir hal alıyor. Dilediğiniz an kontrol edebileceğiniz bir mekanizma ve panel sizlere sunuluyor ve daha gelişmiş modellerde bu kontrol mekanizmasını kumanda yönetimi ile de daha kusursuz hale getirebiliyorsunuz.

Daha lüks modelleri dilerseniz toplantı salonlarınız ve davet alanlarınız gibi elit bölümlere de entegre edebilirsiniz. Kendine has duruşu ile daha modern çizgilere sahip olan bu modellerin, her geçen gün daha gelişmiş bir tavır ile karşımıza çıktığını da net bir şekilde görebiliyoruz. Kaliteli ve daha çağdaş bir görüntü istiyorsanız eğer sizler de bu konudaki tercihlerinizi stor perde modellerinden yana yapabilir ve misafirlerinizi de çok daha etkileyici bir alanda ağırlayabilirsiniz.

Stor Perde Montajı

Bu konuda sizlere yardımcı olacak çok sayıda firma var ancak dilerseniz kendiniz de montaj işlemlerini yapabilir ve bu işi ücretsiz olarak tamamlayabilirsiniz. Bu aşamada monte edilecek zemin büyük önem taşıyor eğer alçıpan bir zemin söz konusu ise saç profil ile demir ya da plastik çubuğun desteklenmesi gerekiyor. Eğimli alanlarda ya da cam bölge üzerine monte edilmesi gerekiyorsa eğer çelik ya da paslanmaz tel gibi destek ürünleri ile daha sağlıklı bir montaj işlemine adım atabilirsiniz. Bu konuda risk almak anlamsız olacaktır, bu yüzden üretici firmalardan ya da ilgili firmalardan hizmet almayı tercih etmeniz de yine sizlerin lehine olacaktır. Daha uzun ömürlü ve kullanışlı modeller istiyorsanız eğer maddi anlamda biraz daha fedakarlık yapıp daha kalın kumaş yapısı ve demir profil çubuk tercihi yapabilirsiniz. Plastik çubuk mekanizmanın kısa sürede zarar görebileceği açıkça ortada, bu yüzden risk almanın da herhangi bir anlamı yoktur diye düşünüyoruz.

Stor Perde ve Alternatif Modeller

Stor Perde, ana kategori olarak karşımıza çıkıyor yani bu kategori altında kendi alt kategorilerine dağılmış olan perde modelleri de mevcuttur. Her zaman belirttiğimiz gibi perde dünyasındaki en çok alternatife sahip olan ürün kategorisidir ve renk ile birlikte model konusunda da beklentilerinizi kusursuz bir şekilde karşılayacak olan bu ürün grubunun en çok tercih edileni Zebra Perde modelleri. Özellikle ofis ve çalışma alanlarına daha farklı bir hava katan ve daha profesyonel bir tavır için de hareketlilik yaratan özel modellerdir. Fiyat aralığı bakımından da sizleri fazlasıyla memnun edecek ve bütçelerinize uygun tercihler yapabileceğiniz modeller arasında yer alıyor. Bu aşamada perde seçimlerinizi yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli detaylardan bir tanesi elbette kumaş kalitesidir. Kaya Stor olarak bu konuda sizlerin yanında yer alıyor ve daha uzun ömürlü modeller ile karşınıza çıkıyoruz. Klasik perde modellerine de sahibiz ancak insanların beklentileri daha çağdaş ve daha gösterişli modeller olduğu için Stor Perde bu aşamada sitemizin en popüler ürün grupları olarak listelerde yerini alıyor. Kaya Stor olarak model konusunda geniş bir yelpaze ile sizlere hizmet veriyoruz ve bu modelleri site üzerinden inceledikten sonra yine sitemizde yer alan iletişim numaralarımız aracılığı ile bizlere ulaşabilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz.

Online dünyaya uzun zaman önce adım atan bu platform ve yönetim kurulu ekibimiz, siz değerli takipçilerimize ve müşterilerimize perde dünyasının en özel ürünlerini sunabilmek için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor?

Stor Perde ve Sunduğu Avantajlar

Perdelerin kullanım amaçlarından bir tanesi, yaşam alanlarınızı dış dünyaya en iyi şekilde kapatmak ve gizliliğinizi de korumaktır ancak bunun yanında daha da önemli bir detay var ve o da güneş ışınlarından mobilyalarınızı korumaktır. Bu aşamada klasik perde modelleri sizlere yardımcı olacaktır ancak teknolojiyi ve zekayı da kullanarak daha mekanik bir sistemi bu modellere dahil ederek Stor Perde fikri ortaya çıkmıştır. Kullanışlı, ergonomik ve gösterişli yapısı ile bir adım öne çıkmayı başaran bu özel modeller ile birlikte sizler de yaşam alanlarınıza hem şıklık katabilir, hem de dilediğiniz an güneş ışınlarına kolayca hükmedebilirsiniz. Mekanizma sayesinde kolay bir kullanım sağladığı doğrudur ve bu sistemin bakımlarını da zaman zaman yaptığınız takdirde daha uzun ömürlü ürünler de sizleri bekliyor olacaktır. Kaya Stor ayrıcalığı ile sizler de bu özel modellere sahip olabilir ve siparişlerinizi dilediğiniz an iletebilirsiniz. Uygun ödeme koşulları ve farklı alternatifler ile sizler de sitemizden hizmet alabilir ve yaşam alanlarınız için en özel perde modellerini bu adres üzerinden daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Stor Perde ve çok daha fazlasını bulabileceğiniz sitemiz, her geçen gün yeni ürün grupları ile de sizleri şaşırtmaya devam ediyor ve daha özel yaşam alanları için sizlerin yanında yer alıyor, üstelik piyasaya göre de çok daha uygun rakamlar ile hizmet veriyoruz.